دانستنی های موسیقی

 • سوالات متداول خرید پیانو

  به طور کلی یادگیری تمامی ساز های موسیقی نیاز به زمان و تمرین مداوم دارد. پیانو نیز مانند هر ساز دیگری باید با روش درست آموزش دیده شود و زیر نظر استاد پیانو فرا گرفته شود تا بتوان با تکنیکهای درست و اصولی، در نوازندگی آن پیشرفت کرد.

  سوالات متداول خرید پیانو
 • راهنمای خرید پیانو

  آیا قصد خرید پیانو دارید؟ در انتخاب پیانو باید بسیار دقت کنید. لازم نیست فقط وارد یک فروشگاه پیانو و به فروشنده اجازه دهید که او به شما بگوید چه جیزی نیاز دارید!. شما میتوانید با مطالعه این پست از نحوه‌ی انتخاب و خرید پیانو آگاه شوید.

  راهنمای خرید پیانو
 • دستورالعمل نگهداری پیانو

  پیانو بین انواع سازها کاملترین و جامع‌ترین ساز است اما در عین حال یکی از پیچیده‌ترین و ظریف‌ترین آنها نیز می‌باشد. با به‌کارگیری ترکیبی از صنایع سنتی و پیشرفته‌ترین تکنولوژی صدا پیانوها ارائه شده توسط شرکت آرشه جام‌جم بسیار محکم و قوی ساخته شده است. با این همه عمر طولانی و سرویس دهی قابل اتکاء ادوات ساخته شده با بهترین کیفیت نیز نیاز به توجه و مراقبت دارد.

  دستورالعمل نگهداری پیانو
 • چگونه پیانو را تمیز کنیم

  پیانو نیاز به مراقبت مستمر و دقیق دارد، شما با نگهداری منظم و دور کردن گرد و غبار میتوانید عمر پیانوی خود را افزایش داده و همچنین از زیبایی آن کمال استفاده را ببرید. ما برای شما آموزش هایی را آماده کرده‌ایم تا بتوانید با دقت تمام مثل یک حرفه‌ایی پیانوی خود را نو نگهدارید.

  چگونه پیانو را تمیز کنیم
 • چگونه نواختن پیانو را یاد بگیریم

  پیانو یکی از متنوع و محبوب ترین سازها است. این ساز در اکثر ژانرهای موسیقی متناسب است و توسط آهنگسازان برای نوشتن کنسرت ، اپرا و ترانه های پاپ استفاده می شود. اما در نگاه اول تمرین پیانو میتواند بسیار وحشتناک باشد ، زیرا با تعداد زیادی کلاویه مواجه میشوید و همینطور تازه کار بودن دستهایتان یکم شما را سردرگم میکند. اما نترسید و بدانید که یادگیری پیانو شبیه به تمامی سازها آسان است، البته اگر وقت زیادی برای تمرین صرف کنید.

  چگونه نواختن پیانو را یاد بگیریم
Kayserburg
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK