زندگینامه "Brian Auger" هنرمند برند استودیولاجیک

درسال 1965، برایان آوگر"Brian Auger"  گروه The Steampacket را به همراهLong John Baldry، Julie Driscoll، Vic Briggs and Rod Stewartتشکیل داد. . وی با همکاری Driscoll و گروه Trinity ، چندین ترانه تک آهنگ را ضبط کرد. از آثار ضبط شده‌ این هنرمند آلبوم Road to cario و همچنین آلبوم Thid Wheel’s in Fire که با همکاری باب دیلن ایجاد شده است می‌توان نام برد. Brian Auger در سال 1969 با Driscoll و Trinity در تلوزیون ملی 33⅓ Revolutions Per Monkee ظاهر شد.

 

وی در سال 1970 پس از کنار گذاشتن گروه Wassenaar Arrangement که در سبک " جاز فیوژن" فعالیت میکرد، گروه Oblivion Express را تشکیل داد. همچنین از اقداماتی که Bob Auger  در آن سال انجام داد به پرورش چندین نوازنده درام جوان که در آینده گروه‌های White Robby Mclntosh و Steve Ferrone  تشکیل دادند مشغول شد. در همین سال او آلبوم Mogul Thrash's only را تولید کرد. دو عضو گروه آلبوم وی "راجر بال" و "مالکوم دانکن" نیز گروه  Average White Band برایان شرکت میکردند.
در سال 1989 ، اوجر کارگردانی موسیقی را برای سریال گذشته نگر سیزده قسمتی فیلم "ویلا Fantastica" ساخت تلویزیون آلمان انجام داد. ضبط زنده این سریال ، سوپر جام (1990) ، شامل اوگر روی پیانو ، پیت یورک بر روی درامز ، دیک موریسی در ساکسیفون تنور ، رو ویلیامز در ترومبون ، هاروی وستون در گیتار باس ، با خوانندگان زوت پول و ماریا مولدور است.
در سال 1989، باب آوگر مسئولیت کارگردانی سریال سیزده قسمتی Villa Fantastica را برای تلوزیون آلمان پذیرفته و تولید کرد. وی برای ساخت آلبوم Super Jam که در سال 1990 به اتمام رسید از نوازندگان و خوانندگان مطرحی چون Pete York ، Dick Morrissey ،Roy Williams ،Harvey Weston، Zoot Money و Maria Muldaur استفاده کرده است.


 

باب در اوایل دهه90 با اریک بوردون که در سبک "بلوز راک" فعالیت میکرد. آلبوم زنده Access All Areas را با وی در سال 1993 ضبط کرد.
Express Oblivion با ضبط سال 2005 و تورهای بعدی دوباره احیا شد. این گروه برایان آوگر ، پسرش کارما اوگر را در درامز ، دخترش ساوانا اوجر بر روی آوازها ، و درک فرانک با باس بازی کردند.
با تور های گروه Express Oblivion در سال 2005 این گروه دوباره احیا شد. در این تور برایان آوگر، پسر ود " کارما آوگر" برای درامز، دخترش "ساوانا آوگر" برای آواز و "درک فرانک" برای نواختن باس حضور داشتند.

Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK