چگونه کودکان خود را تشویق به یادگیری موسیقی کنیم ؟؟

چگونه کودکان خود را تشویق به یادگیری موسیقی کنیم ؟؟

همونطور که میدونیم همه ی شما والدین می خواهید فرزندانتان بهترین زندگی ممکن را در آینده داشته باشند و این به این معناست که از طریق اقداماتی مانند آموزشهای مناسب ، خوردن غذای مغذی و حفظ سلامت کودکان بهترین مسیر را برای آینده ای بهتر برایشان فراهم می کنید از آنجایی که والدین نقش بسیار مهمی در آموزش کودکان فراهم میکنند .خلاقیت و سرگرمی نقش بالایی در تربیت یک کودک خوش اخلاق و اجتماعی دارد .
یکی از راه های خوب برای آشنا کردن فرزندانتان باخلاقیت ، مشارکت آنها در موسیقی می باشد کودکانی که از سنین پایین موسیقی را یاد می گیرند و از آن لذت می برند ، بسیار خلاق تر ومنعطف تر هستند. با این حال ، دروس میتوانند کار جذاب و دلپذیری برای کودکان باشند اما به شرطی که راه هایی را پیاده سازی کنیم که مفید باشند

گوش دادن به موسیقی را در فعالیتهای روزانه فرزندانتان اضافه کنید.
اگر می خواهید فرزندتان علاقه مند به موسیقی باشند آنها را همیشه در موسیقی دخیل کنید.بهره مند شدن از موسیقی در حال آشپزی،در اتومبیل و...داشتن موسیقی مداوم روشی بسیار مناسب برای ادغام موسیقی در زندگی آنهاست.از کارهای روزمره موسیقی بسازید اگر در حال آشپزی با کودکان خود هستید با قاشق ها و لوازم موجود موسیقی بسازید و یا هنگام ورزش از وسایل ورزشی برای ایجاد صداهای موسیقی استفاده کنید.موسیقی را به صورت عادی کشف کنید تا کودکان بدانند ساخت موسیقی به عنوان یک بخش ثابت در زندگی بسیار آسان است.


با فرزندان خود بیاموزید
البته اگر فرزند شما قصد یادگیری دارد ، شما هم باید یاد بگیرید.این وظیفه شماست به آنها کمک کنید تا آنچه را که در کلاس آموزش آموخته اند در خانه تمرین کنند و مرور داشته باشند تا مطمئن شوند که هنگام بازگشت به  خانه هم میتوانند یادگیری دیگری را در خانه با شما انجام دهند.


یک محیط یادگیری راحت در خانه فراهم کنید
برای یادگیری یک مکان ساکت و راحت و به دور از خواهر و برادرها ودیگران را برایشان فراهم کنید تا از هرگونه حواس پرتی در امان باشند و با تمرکز بیشتری تمرین کنند.همچنین وسایل الکترونیکی مانند گوشی ،تبلت،لب تاپ،انواع دستگاه های بازی را دور از چشم آنها قرار دهید.
تهیه صندلی مناسب و اتاقی با دمای مناسب باعث میشود تا آنها به جای شکایت به شرایط بر موسیقی تمرکز بیشتری داشته باشند.


اگر فرزندانتان شکایت دارند آماده گوش دادن باشید
روشهای زیادی وجود دارد که می توانید شکایات را کاهش دهید .ازجمله تغییر معلمان ،تنظیم مجدد برنامه آموزشی ویا تغییر موسیقی ویا آموزش از روش بازی و یادگیری و تبدیل آن به روش جالب ترو...حتی اگر به معنای تغییر ساز باشد .Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK