آپلود صداهای جدید برای Numa Compcat 2

آپلود صداهای جدید برای Numa Compcat 2
کمپانی استودیو لاجیک "Studiologic" آخرین آپدیت خود برای محصول پرطرفدار Numa Compact 2 را عرضه کرد! این آپدیت شامل صداهای باکیفیت همراه با جزئیات حرفه‌ایی می‌باشد که به تازگی بر روی سایت استودیو لاجیک برای دانلود قرار گرفته است.


آپدیت جدید Numa Compact 2 ورژن 1.2.0
با وجود شباهت‌های فراوان بین دو محصول Numa Compact 2 و Numa Compact 2x تفاوت بسیار نیز با یکدیگر دارند. پیانو دیجیتال Numa Compact 2x به عنوان یک نسخه پیشرفته از Numa compact 2 ساخته شده است. این تفاوت در برخی از سخت افزارهای استفاده شده در آن‌ها بیشتر مشاهده می‌شوند که حاصل این قطعات قدرتمندتر، بهبود کیفیت پخش صدا می‌باشد، علاوه بر آن Numa Compact 2x دارای پایه نگهدارنده نت نیز می‌باشد.
بازخورد نظرات هنرمندان و نوازندگان کمپانی استودیو لاجیک باعث شد تا این شرکت جدیدترین به روزرسانی موتور صوتی خود را ارائه داده و پیانو دیجیتال Numa Compact 2 را همانند Numa Compac 2x ارتقا داده و کیفیت صوتی قدرتمندتری را در آپدیت 1.2.0 در دسترس هنرمندان قرار بدهند.

این آپدیت هم اکنون بر روی سایت برای تمامی ورژن‌های پیانو دیجیتال Numa Compact 2 در دسترس قرار دارد و آماده دانلود می‌باشد.


آپدیت جدید Numa Compact 2x ورژن 1.2.0
هم اکنون آپدیت جدید پیانو دیجیتال Numa Compact 2x در  دسترس هنرمندان و نوازندگان در این سایت می‌باشد. این به روزرسانی، پیانو دیجیتال Numa Compact 2x را با نرم افزار Numa Compact Manager سازگارتر کرده و صداهای جدیدی که کمپانی استودیو لاجیک در دسترس قرار داده است را برای این پیانو دیجیتال فعال می‌کند.


با نرم افزار جدید Numa Compact Manager سلام کنید!
در نسخه قبلی برنامه مدیریت این دو پیانو دیجیتال امکان مدیریت لیست صدا، تغییر نام و جابجایی آن‌ها وجود دارد. اکنون کمپانی استودیو لاجیک به دلیل آپدیت‌های جدید خود با معرفی برنامه جدید مدیریت پیانو دیجیتال خود با نام "Numa Compact Mnager" دسترسی و مدیریت را تا سطح قابل توجهی آسان کرده است.


کتابخانه صوتی
صداها جدیدی که در آپدیت Numa Compact 2 و Numa Compact 2x عرضه شده است شامل صدای گرند پیانو آلمانی، گیتار بیس بدون فرت، پن فلوت و غیره می‌باشد که بصورت دسته بندی شده در دسترس شما قرار گرفته است.
صداهای جدید که برای Studiologic contains 3 ارائه شده بود هم اکنون برای پیانو دییجتال Numa Compact هم قابل استفاده بود و در دسته بندی Sound Library در دسترس می‌باشد.


آموزش نصب آپدیت جدید استودیولاجیک برای Numa Compact2 و Numa Compact 2x
راهنمای نصب:
1.نرم افزار Numa Compact Manager را دانلود و نصب کنید.
2.نرم افزار های firmware update مناسب با پیانو دیجیتال خود را دانلود و نصب کنید.
3.صداها را از نرم افزار دانلود کرده و نصب کنید.

لیست نرم افزارها:

Numa Compact 2x 1.2.0

Numa Compact 2 1.2.0

Numa Compact Manager windows

Numa Compact Manager MacOs


Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK