یازده برنده در مسابقه‌ یاماها 2020


INDIANAPOLIS  در تاریخ 19 فوریه سال 2020 یازده نوازنده خلاق را توسط شرکت یاماها در آمریکا معرفی کرد.

 

مسابقه YYPA امسال برای نوازندگان جوانی که در ایالات متحده آمریکا تحصیل میکنند مسابقه‌ایی برگزار کرده و یازده نفر از این جوانان خلاق و مبتکر برنده‌ی جوایز اصلی این جشنواره شده اند.

برگزار کنده این جشنواره در مضاحبه‌ی تخصصی خبرنگار ما گفتند : " در یاماها ما تعهد هستیم که آهنگسازان و نوازندگان را ترغیب کنیم تا آثار هنری خود را ایجاد کرده و انتشار دهند. برنامه YYPA بازتاب واقعی تعهدی است که بیش از سی سال به آن پایبند هستیم. جان ویتمن، مدیر ارشد روابط آموزش هنرمندان:" برندگان امسال این جشنواره لایق این شناخت هستند زیرا آنها استعداد های نوظهور هنر موسیقی بحساب می آیند."

 

هر شرکت کننه با ارسال قطعاتی که نواخته اند به این جشنواره با بررسی داوران برنده جایزه این جشنواره شده است.

برندگانYYPA در سال 2020 شامل موارد زیر هستند:

Hunter O'Brien – flute; Shepherd, Michigan; New England Conservatory
Alec Chai – oboe; Colorado Springs, Colorado; Yale University
Amer Hasan – clarinet; Tinley Park, Illinois; Oberlin Conservatory of Music
Salvador Flores – saxophone; Houston, Texas; University of Michigan
Rico Jones – saxophone; Denver, Colorado; Manhattan School of Music
Jason Donnelly – euphonium; Oviedo, Florida; University of Miami, Frost School of Music
Euan Leslie – drum set; Dumfries, Scotland, United Kingdom; Berklee College of Music
Ashley Ridenour – percussion; Denton, Texas; University of North Texas
Xizhu Liang – piano; Shanghai, China; Mannes School of Music
Joe Conticello – piano; Burlington, Connecticut; William Paterson University
Maya Anjali Buchanan – violin; Rapid City, South Dakota; Curtis Institute of Music
 

 

 

 

 

 

 

برندگان YYPA 2020 به بیش از 300 استعداد بی‌نظیر میرسد که هرکدام طی 32 سال گذشته توسط این جشنوارخ شناخته شده است. بسیاری از آنها در مشاغل خود حرفه ایی و موفق هستند. برای مثال " آیوی رینگل" پایه اصلی ارکستر ایندیانا پولیس میباشد.

هنرمندان اجرا کننده جوان یاماها 2020 یک سفر تمام هزینه ای را به تعطیلات آخر هفته جشن YYPA در تاریخ 20-23 ژوئن ، 2020 ، که در طول سمپوزیوم موسیقی برای همه  تابستان ، که در دانشگاه Ball State در مونسی برگزار می شود ، دریافت می کنند.

این فرصت فقط یک بار در زندگی رخ میدهد تا جشنواره ایی برپا شود و از میان هزارن جوان، یک استعداد خالص را پیدا کرد و او را تشویق کرد که برای آینده تلاش کند و تبدیل به موسیقیدان بزرگی شود.  برندگان 2020 از این تجربه با خدمات و پشتیبانی از روابط هنرمند Yamaha و ضبط های صوتی و تصویری حرفه ای و همچنین عکاسی ، از اجرای زنده خود دور خواهند شد.

 

 

آخر هفته جشن YYPA در کنسرت سالانه YYPA که دوشنبه 22 ژوئن در سالن Emens برگزار می شود به اوج خود می رسد. Yamaha Performing Artist و YYPA Winner 1994 ، Kenneth Tse ، با برندگان به عنوان بهترین مهمان هنرمند حضور خواهند یافت. Tse در حال حاضر استاد ساکسیفون در دانشگاه آیووا است و در سطح بین المللی به عنوان یک ساکسیفونیست تحسین شده عمل می کنددر سالهای گذشته ، هنرمندان مهمان شامل اندرس آسترند ، هنرمند برجسته یاماها و هنرمند مشهور جاز بین المللی بودندآلن ویزوتی ، نوازنده و مربی بین المللی لوله تراکت؛ جاوون گیلیام ، timpanist اصلی ارکستر سمفونیک ملیو سه بار جایزه گرمی ® برنده جایزه جف تابوت، نوازنده ساکسیفون برای دیو ماتیوز.

 

Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK