معرفی شرکت پرل ریور


در نمایشگاه لایپزیگ با Leng Tshua "مدیر فروش و بازاریابی بین المللیPearl River Piano Group China"  و Evelyn Luo "مدیر کل Pearl River Piano Group Europe GmbH" در شعبه Braunschweig ملاقات کردیم. این شرکت  15 سال که در آلمان فعالیت می‌کند. 
Leng Tshua و Evelyn Luo  بیش از 30 سال در صنعت پیانو فعالیت کرده اند و علاقه زیادی به نمایشگاه جدید Pearl River Pianos در اروپا دارند.  شرکت پرل ریور در سال 1956 در گوانگژو چین تاسیس شد و هم اکنون بزرگترین سازنده پیانو در جهان شناخته شده است.
 Leng Tshua در این دیدار افزودند: "ما به تولید بیش از 150،000 پیانوی سالانه توسط بیش از 4000 کارمند افتخار می کنیم. تمام سازهای برند های Pearl River و Kayserburg در کارخانه جدید فوق مدرن در گوانگژو تولید شده اند که در سال 2018 ساخته شده است. ما همچنین از مواد اروپایی مانند Head و Hammer Heads از Rener استفاده می کنیم که از کارخانه نمد Wurzen و الیاف Röslau استفاده می شود. در سال 1998 ، Pearl River اولین شرکت پیانو در چین بود که گواهینامه ISO 9001 را دریافت کرد. در 30 سال گذشته تغییرات ساختاری زیادی ایجاد شده و ما به طور مداوم به دنبال بهبود کیفیت محصولات خود هستیم"
کیفیت محصولات ما مدیون مهندسان و هنرمندان آلمانی و ژاپنی می‌باشد. امروزه پیانو را بر اساس روش های ساخت اروپا ، با صدای اروپایی تولید می کنیم. به بیان ساده تر ، هدف ما تولید محصولات خوب با قیمت مناسب است که همه بتوانند از پس خرید آن برآیند. این فلسفه و ایدئولوژی شرکت پرل ریور است. 
Leng Tshua  در رابطه با اهمیت موسیقی میگویند:"موسیقی بخش مهمی از زندگی ، کتاب ها و هنر است ، ما هر روز به موسیقی گوش داده و هر روز این وابستگی بیشتر میشود. به همین دلیل برای فرزندان ما آنقدر مهم است که اولین مواجه با پیانو تجربه مثبتی برایشان باشد و این فقط در صورت رخ می‌دهد که صدا دلنشین و جذاب باشد. من خودم پیانیست هستم ، وقتی دو ساله بودم شروع به یادگیری کردم. این یک روند است ، موسیقی و صدا مانند غذای کودک است. این ماده از ارزش غذایی و کیفیت بالایی برخوردار است ، در غیر این صورت کودک رشد نخواهد کرد. اگر پیانو صدای جذابی نداشته باشد ، کودکان یاد نمی گیرند که موسیقی را دوست داشته باشند. اگر دقت نکنید ، کودک از موسیقی دور خواهد شد. کاملاً مشهود است کودکانی که موسیقی را یاد می گیرند نیز در ریاضیات بهتر هستند و رفتار اجتماعی آنها نیز تحت تأثیر آموزش موسیقی قرار گرفته و تبدیل به انسان‌هایی ارزشمند می‌شوند. امید ما نسل جدید است. ما در مورد 30 تا 40 میلیون پیانیست چینی صحبت می کنیم؟ من می گویم: یک و نیم میلیون جوان که می خواهند موسیقی و هنر خود را ساخته و به گوش همه برسانند.
مصاحبه
" صدا باید دلنشین و جذاب باشد "

 

 

نگاهی به کارخانه پرل ریور در گوانگژو
مسابقه بین المللی پیانو نوازی بین المللی جوانان ، که من در سراسر جهان آن را تبلیغ می کنم ، نه تنها در اروپا بلکه در آمریکای شمالی ، استرالیا ، فیلیپین ، اکوادور و هنگ کنگ نیز بسیار موفق عمل کرده است. در دوره بعدی مسابقه که در سال 2021 برگزار می‌شود، بیشتر کشورهای آسیایی نماینده خواهند بود و یک خبر جالب این است که ما امسال بیش از 100000 شرکت کننده فقط در چین داشته ایم. با حمایت جوامع آموزشی ، مدارس دولتی و مدارس موسیقی در سراسر چین ، ما می توانیم آن را مدیریت کنیمPEARL RIVER کارخانه پیشرو در چین است و سازهای تولیدی این شرکت به بیش از 112 کشور جهان صادر می شوند. پرل ریور اولین کسی بود که پیانو را در آمریکا تحت نام شرکت خود به بازار عرضه کرد. Evelyn Luoدر این باره افزود:" سازهای ما توسط معلمان و آهنگسازان مورد استقبال بینظیری قرار گرفته است." پیانوهای بزرگ کنسرت پرل ریور برای هر برندهای Pearl River و Kayserburg تولید می کند ، که در فروشگاه های پرچمدار تخصصی در سراسر چین ، آسیا و سایر کشورها در فروشگاه ارائه می شوند.

Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK