CSF1M

گیتار یاماهاCSF1M محصول جدید شرکت یاماها است. این گیتار با ویژگی‌های بحث برانگیز خود طرفداران جدی فراوانی دارد. گیتار مسافرتی یاماها CSF1M با ویژگی‌هایی مانند رزونانس بالا و باس عمیق خود که بخاطر استفاده از چوب "صنوبر سیتکا" و همینطور گرما و قدرت صدا این گیتار که به خاطر استفاده از چوب" ماهوگانی" برای پشت و بغل ساز است. 


گیتار یاماها CSF1M به دلیل داشتن طول کوتاه‌تر نسبت به سایر گیتار‌های یاماها، گزینه بسیار مناسبی برای حمل و نقل می‌باشد، و همینطور این اندازه خاص نواختن بسیاری از تکنیک‌ها گیتار نوازی را برای نوازنده آسان می‌کند. 
این گیتار در چهار رنگ و دو مدل Translucent و Crimson موجود می‌باشد.
بدنه‌ایی جمع و جور، صدایی غنی:
بدنه کوچک‌تر گیتار یاماها CSF1M قابلیت نواختن راحت‌تر و آسان‌تر را برای تمامی گیتاریست فراهم می‌کند، همینطور این گیتار همسفری بسیار خوش صدا و سبک برای حمل و نقل می‌باشد.

 

راز رزونانس عالی:
طراحی گیتار یاماها CSF1M با صفحه بالا بهینه شده که باعث غنی بودن صدا شده است یک قدم به جلو برای نسل جدید گیتارها می‌باشد. این ویژگی سوای ایجاد صدایی بسیار زیبا و طنین انگیز برای گیتار، قدرت و استحکام آن را نیز افزایش می‌دهد.

هارد کیس مخصوص:
تمامی مدل‌ها گیتار CSF با هارد کیس‌های مخصوص یاماها عرضه میشوند. از ویژگی‌های این هاردکیس میتوان به راحتی و سبکی آن اشاره که که بصورت خیلی ساده بر روی شانه‌های شما مینشیند.


پیکاپ‌های سفارشی، اجراها‌ بزرگ:
برای تمامی مدل‌های CSF از پیکاپ ZERO Impect استفاده شده است.

Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK