مراسم معارفه آرتیست ایرانی برند Studiologic

بلاخره پس از یک سال تلاش و پیگیری آرشه جام جم با برند استودیو لاجیک توافقی حاصل شد تا اولین آرتیست برند استودیو لاجیک در ایران معرفی شود. این توافق همه جانبه در قالب Endorsment Agreement بین آرشه جام جم و داریوش صالح پور با حمایت کمپانی و برند مطرح استودیو لاجیک در روز چهارشنبه 99/02/24 در دفتر مرکزی آرشه جام جم امضا و اجرا شد.

 در این رویداد از مدل Sledge Black  رونمائی شد و پس از امضا قرار داد و توافق همکاری بین آرشه جام جم و آقای داریوش صالح پور، ایشان به عنوان سفیر این برند در ایران شناخته شده و فعالیت های خودشان را آغاز نمودند.

 

 

روز شنبه در تاریخ  99/02/25برند استودیو لاجیک  بطور رسی در وب سایت داریوش صالح پور را به عنوان اولین آرتیست ایرانی استودیو لاجیک معرفی کردند.

محسن صالح‌پور، معروف به «داریوش صالح‌پور»، در ۵ فروردین ۱۳۵۹ در تهران به‌دنیا آمد. او دانش‌آموختهٔ رشتهٔ نرم‌افزار از دانشگاه آزاد اسلامی است. صالح‌پور از ۶ سالگی به‌صورت خودجوش نوازندگی کیبورد و پیانو را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۴ به کمک آرمان نَهروَر کشف استعداد شد و اجرایی کوچک در دانشکدهٔ اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار کردند، و این اولین شروع فعالیت حرفه‌ایِ وی بود. داریوش یک سال بعد، نوازندگی گیتار را آموخت و پس از آن گیتار الکتریک به‌دست گرفت. در سال ۱۳۷۸، پس از آشنایی با سهراب و کاوه رمضان‌زاده، گروهی راک به نام «پیکولو» تأسیس کردند که به‌همراه سارا نائینی به اجراهایی در تهران پرداختند. در همان دوران، آشنایی او با رضا تاج‌بخش و علیرضا میرآقا شکل گرفت. در سال ۱۳۸۰ اولین قطعهٔ تنظیم‌شدهٔ داریوش صالح‌پور برای روزبه نعمت‌اللهی به نام «اگه نباشی» به‌صورت رسمی منتشر شد. او از آن زمان تا کنون، به‌صورت جدی به حرفهٔ تنظیم و آهنگ‌سازی مشغول است و تاکنون آثار زیادی در ژانر موسیقی پاپ و الکترونیک و راک تولید کرده‌است. او همچنین به‌عنوان گیتاریست و الکترونیک آرتیست با ارکستر شهرام شکوهی همکاری داشته‌است. همچنین، رابطهٔ نزدیکی با نیما وارسته داشت و با او همکار بود. داریوش صالح‌پور هم‌اکنون گروهی را با نام «ضرب و فوت» رهبری می‌کند که به سبک جاز و الکترونیک گرایش دارد.

 

 

استودیو لاجیک یک برند مطرح ایتالیایی هست که کارخانه آن در شهر "رکاناتی" ایتالیا قرار دارد. در طی ده سال گذشته استودیو لاجیک توانسته است جایگاه ویژه ای بین نوازندگان موسیقی الکترونیک و مخاطبین موسیقی الکترونیک پیدا کند.

امکانات و تنوع بالا تولید صداهای مختلف با کلاویه بسیار با کیفیت همگی بطور تخصصی در ایتالیا ساخته می شود به همراه وزن سبک این ساز و طراحی دلنشین و روح ایتالیایی آن رمز موفقیت استودیو لاجیک است.

Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK