طراحی ویژه پیانو گرند سری دیسکلاویه توسط برند بوزندورفر


طراحی ویژه پیانو گرند سری دیسکلاویه توسط بوزندورفر

Ferris Rafauli   (فریس رافاولی) یک طراح  و هنرمند نمادین که خانه های فوق العاده لوکس و خلاقانه مناسب یا سبک زندگی هنرمندان در سرتاسر دنیا طراحی کرده  و ساخته است.

 تاکاشی موراکامی نقاش و مجسمه ساز ژاپنی ، همواره پلی بین هنر و تجارت میسازد.

وی اغلب با هنرمندانی مثل اندی وارهول،دیمن هیرست و یا جف کونز که در سبک پاپ آرت قرار دارند مقایسه میشود .

موراکامی ترکیبی از هنرهای کلاسیک ژاپنی با فرهنگ  پاپ معاصر این کشور است.زیبایی شناسی او که او آن را " Super flat خوانده بود وی را به یکی از خلاق ترین هنرمندان امروزی تبدیل کرده است.

او با آثار بسیار گرافیکی خود که با رنگ های روشن مشخص می شود به بررسی ارتباطات بین گرافیک چاپ سنتی و کمیک های جامعه پس از چنگ ژاپن می پردازد.اگرچه این آثار در نگاه اول سرگرم کننده به نظر میرسد.

اما هنر موراکامی با اقدامات پنهان و خرابکارانه خود به عنوان بک نقد اجتماعی عمل میکند .وی متولد 1962 در پایتخت ژآپن توکیو جایی که او همچنان به زندگی و کار خود ادامه میدهد .

با تاسیس شرکت kaikai kiki  نیز فعالیت خود را موثرانه ادامه داد.فعالیت این شرکت در زمینه تولید و توزیع اشیاء هنری بوده و همچنین به معرفی مجدد آرتیستهای جوان نیز می پردازد.موراکامی همچنین با برندLuis Vuitton  همکاری داشت و در زمینه بازاریابی  هنر پیشگام بود.

طراحی ویژه

برای این طراحی خاص به یک طرح نفس گیرانه و پیانو بسیار خاص نیاز بود.لیتموتیف جمجمه هایی هستند که در زوایای مختلف پخش شده اند و بیشتر در زوایای انتها سمت چپ و راست قرار میگیرد.یک فرایند دقیق چاپ امکان نمایش این طرح را در قسمت داخلی پیانو میدهد.همچنین نقش ها در کنار پایه های مخروطی شکل پیانو ادامه دارد.