سه طراحی یاماها در جشنواره GOOD DESIGN AWARD 2019 انتخاب شده است

شرکت یاماها در سال 2019 برنده جایزه "GOOD DESIGN AWARD" برای سه طراحی خلاقانه و کاربردی شده است، این جایزه نفیس به پیانوهای "CP88 / CP73 یاماها"، گیتار خانواده STORIA و "SoundUD Consortium" تعلق گرفته است.
از سال 1975 شرکت یاماها 288 جایزه این جشنواره را در طیف های مختلفی از جمله سازهای بادی خود در سال2017 برنده شده است. همه‌ی این طرح‌های برنده شده در این جشنواره نشان دهنده‌ی فلسفه عمیق طراحی اصیل شرکت یاماها می باشد، که پنج ویژگی اساسی را مشخص میکند به ترتیب : طرح‌های یکپارچه، نوآورانه، زیباشناسی و بی حاشیه ومتعهد به مسئولیت در قبال اجتماع می باشد.پیانوهای CP88 / CP73


 

با بیش از 100 سال هنر ساخت پیانو دست‌ساز و 45 سال نوآوری در سینت سایزر، پیانوهای سری CP88 و CP73 یک پیانو اصیل و در اینحال مدرن در رنج پیانو الکتریکی ارائه داده است. این پیانوها در حالی که دارای زیبایی خارق‌العاده ایی هستند، از حجم کم و وزن سبک نیز در هر دو مدل برخوردارند.
https://www.yamaha.com/2/cp/ 


STORIA Guitar Acoustic
 گیتار آکوستیک STORIA یاماها با طراحی خاص در زمان نواختن به موسیقی شما رنگ جدیدی میدهد.  هر سه مدل این گیتار از رنگ‌های منحصر به فرد برخوردار اند و ارزش خود را هم در صدا و هم در زیبایی بالا میبرد. با داشتن بدنه کوچکتر، باریکتر و سیم‌های کوتاه تر و ...،  این سری توانایی دلربایی از تمامی نوازندگان در هر سطحی را دارا میباشد.
https://www.yamaha.com/2/storia/ 


کنسرسیوم SoundUD