موسیقی به عنوان زبان ، پیانو به عنوان خاطره


هنرمند پیانیست Danae Dorken با نواختن پیانو احساست خود را بصورت تمام و کمال انتقال میدهد. این هنرمند آلمانی-یونانی 29 ساله، در میان کلاویه‌ها غرق میشود. او و خواهرش کویلی مخاطبان خود را مدیون احساساتی هستند که با پیانو بیان مینند. به گفته‌ی این هنرمند" دانا دورکن"، "این اجراها با هیچ جیز دیگری قابل مقایسه نیستند، ای لحظه‌ی کوتاه به کمال رسیده است که میتواند احساسات شنوندگان را با خود درگیر کند و این لحظات واقعا جادویی میباشد و ما برای خلق این احساسات بر روی صحنه میرویم".

استعداد بینظیر و استثنایی و همچنین ناگسستنی دانا دورکن از زمان کودکی با او رشد و کرده و او را اکنون در جایگاه جهانی قرار داده است. مجله هنری " کورسندو" دانا دورکن را دسن 26 سالگی در میان نخبگان نسل جدید هنر موسیقی بین‌المللی قرار داده است و او را " کشف سال" نامیده است. این هنرمند موسیقی را ابزاری برای برقراری تعادل و بخشیدن آرامش به علاقه‌مندان به موسیقی میداند ولی روال تورهای خود را استرس زا میداند. قطعا موسیقی به خودی خود زبانی سوا از تمام زبان‌های زنده‌ی دنیا میباشد، و برای دانا دورکن این زبان مخصوص نوشتن درفترچه خاطرات است. و این خاطرات او است که با YAMAHA CFX نوشته میشود واین پیانو همدم و همکار دانا دورکن برای رسالت هنری او میباشد.

 

موسیقی کلاسیک در پس زمینه عاشقانه اژه شمالی: در سال 2015 ، Danae Dörken جشنواره موسیقی بین المللی Molyvos را در جزیره یونانی Lesbos تأسیس کرد - به ریشه های یونانی خود بازگردد و عشق بسیار زیادی به موسیقی کلاسیک با او به ارمغان آورد. با وجود قلعه باشکوه به عنوان مکان اصلی ، فضای صمیمی روستای ساحلی Molyvos در پنجمین تکرار خود در آگوست 2019 با استقبال از هنرمندان و تازه واردان مشهور روبرو شد. با تحقق جشنواره ای برای موسیقی کلاسیک در خانه یونانی خانواده او ، رویایی تحقق یافت. برای دورکن به گفته این هنرمند ، تنظیم منحصر به فرد مولیووس جادویی است و می توان با هیچ مرحله کنسرت دیگری در سرتاسر جهان مقایسه نشد. یاماها مفتخر است که با این جشنواره بی نظیر و تمام شایستگی های هنری خود شریک می شود و با استفاده از پیانوهای بزرگ صوتی ، وارد فضای رویایی می شود.

Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK