پیانو دیجیتال CVP-800 یاماها برای تمامی سبک ها


در تاریخ 16 ژانویه سال 2020 یاماها از سری جدید خانواده کلاوینوا CVP رونمایی کرد. پیانو دیجیتال CVP-800 یاماها مملو از صداهای بسیار زیبا که باعث الهام بخشیدن به نوازندگی پیانیست ها میشود را معرفی کرد.

 
خانواده پیانوهای دیجیتال یاماها به اسم Clavinova توانسته است امروزه در بازارهای رقابتی پیشرو و پرچمدار یاماها باشد. در این مجموعه CVP-805 و CVP-809 و CVP-809GP ارائه شده و حالا زمان ارائه تجربه‌ی جدید یاماها در پیانوهای دیجیتال می باشد.
شرکت یاماها برای این پیانوی جدید یک صفحه‌ی لمسی TFT به سایز 9 اینچ قرار داده است تا رابط کاربری مفید و پرقدرتی برای این پیانو ایجاد کند و انتخاب ها را سریع و آسان کند.
بانک اطلاعاتی موسیقی یاب در نسل قبل با ویژگی متنوع تر و قدرتمند تر لیست پخش جایگزین شده است ، این امکان را می دهد تا عناوین آهنگ با ثبت های پیوست ، پرونده های آهنگ و تنظیمات برای اجرای فوری ذخیره شود.
رویای یادگیری یا نواختن با آهنگهای مورد علاقه دیگر فقط یک فرضیه نیست، سری CVP-800 این رویا را به واقعیت تبدیل می کند. 
پیانوهای جدید از سیستم های سازگار با IOS و Android برای اپلیکیشن Smart Pianist استفاده میکند. این اپلیکیشن میتواند از بین موسیقی های ذخیره شده روی iTunes و یا برنامه های اندروید موسیقی مورد نظر شما را تجزیه و تحلیل کند و سپس با تنظیم پیانو به شما این امکان را بدهد تا همراه با گروه مورد علاقه‌ی خود بنوازید و لذت ببرید.

سری CVP-800 از موتور صوتی قدرتمند موجود در پرچمداران این شرکت Arranger Workstation ، Genos به ارث می برد و فناوری Articulation Element Modeling Element (AEM) را به ابزارهای صوتی خاص منتقل می کند. این فناوری از Super Articulation 2 Voices ، واقع بینانه ترین و صوتی ابراز صدا در دسترس است. ویژگی های جدید CVP-809 و CVP-809GP Revo! طبل ها ، اولین بار در Genos معرفی شدند ، که نمایانگر نزدیکترین به درام های MIDI صدایی نزدیک به واقعی است که امروزه در یک ساز موجود است.

پیانوهای دیجیتال Clavinova CVP شهرت قابل ملاحظه ای را برای سازهای عالی صدای خود به ارمغان آورده اند ، که همگی در مدل های جدید به کمال رسیده اند. CVP-809 و CVP-809GP دارای 341 صدای جدید پردازنده (2،143 کل) ، در حالی که CVP-805 دارای 50 صدای جدید (1844 کل) است.
برند جدید Revo! طبلها از فناوری نمونه برداری پویاتر استفاده می کنند که عکس های فوری چندگانه از همان صدا ، مانند یک درام snare یا ضربه Hi-Hat یا درام ضربه را ضبط می کند ، سپس آنها را به صورت تصادفی شروع می کند تا صدای رباتیک درام MIDI و قطعات کوبه ای را از بین ببرد. نتیجه روتوش و ابراز مجدد هر سبک از طریق این فناوری ، اساساً باعث می شود تمام سبک ها به طرز خارق العاده ای طبیعی و واقع گرایانه به وجود بیایند ، و قطعات ریتمیک عالی را ارائه می دهند.
با لمس شدن ، پیانوهای دیجیتال CVP Clavinova جدید ، با تشکر از عملکرد صفحه کلید GrandTouch با فرار ، جالب ترین پیانیست را تحت تأثیر قرار می دهد. صفحه کلید GrandTouch که از محبوبیت بسیار بالایی در مدلهای CLP Clavinova برخوردار است ، دارای کلیدهای چوبی واقعی است و مقاومت واقعی کلید یک پیانو بزرگ و با وفاداری بیشتر را تولید می کند. به عنوان مثال ، این ساز با صدای نادرست کنترل شده در هنگام نواختن صفحه کلید پاسخ می دهد ، در حالی که یک لمس قوی تر ، صدای روشن تر و قدرتمندی را درست مانند یک پیانو بزرگ به وجود می آورد. نتیجه ابزاری با لمس پاسخگوتر است و دامنه پویای بیشتری نسبت به گذشته ارائه می دهد.
برای واقع گرایی بیشتر ، CVP-809 و CVP-809GP وزنهای پیشخوان کلید جداگانه ای را پیدا می کنند که در یک پیانوی بزرگ سنتی برای بهبود قابلیت پخش هنگام پخش pianissimo با لمس سبک و بازگرداندن کلید بهتر در معابر سریع قرار می گیرند.
وفاداری صدا در مورد CVP-809 جدید و CVP-809GP جدید نیز بسیار بهبود یافته است ، به لطف سیستم بلندگو قدرتمندتر که دارای 60W توان کل بیشتر از پیشینیان خود است.
دن مادسن ، مدیر بازاریابی ، کیبوردهای الکترونیکی ، شرکت Yamaha of America گفت: "سری جدید CVP-800 نوعی شهادت برای نوآوری یاماها و تعهد به ارائه ابزارهای باکیفیت است." "این که آیا شما می خواهید یاد بگیرید که آهنگ های هیت را با همراهی حرفه ای تنظیم کنید ، میکروفون را به موسیقی اضافه کنید تا همراه با اشعار روی صفحه برای سرگرمی کارائوکه یا آوازهای سرسبز خود را با خوانندگان پشتیبان مجازی ، CVP جدید Clavinova اضافه کنید".
برای بالاتر بردن ضریب لذت حتی بیشتر ، کاربران می توانند به صورت بی سیم آیفون ، آی پد یا آی پاد لمسی را به یکدیگر وصل کنند تا به راحتی موسیقی خود را با دوستان به اشتراک بگذارند.
در حالی که سری CVP با علاقه زیاد پیانو به دنبال پخش موسیقی مورد علاقه خود در خانه بسیار محبوب است ، این سازها همچنین برای آزمایشگاه های موسیقی کالج و همچنین در خانه های معاصر پرستشگاه برای پرستش رهبری مناسب هستند.
مشخصات و مشخصات اضافی
رابط USB به HOST صوتی / MIDI
خروجی صفحه نمایش USB (HDMI)
صدای بلوتوث
وتر لوپر
جک میکروفون برای آواز خواندن همراه با متن های روی صفحه برای سرگرمی کارائوکه
نمونه CFX دوتایی ، برای یک تجربه هدفون کاملاً همهجانبه
GP Response Damper Pedal یک منحنی مقاومت در برابر سبک پیانو را ارائه می دهد و با لکه دار شدن پدال بیشتر ، لمس و لمس آن سنگین تر می شود.
2 گیگابایت رم پردازنده ضبط صدا را بدون درایو شست فعال می کند
Kayserburg
Gon Bops
bosphorus cymbals
VATER
Yamaha
Bosendorfer
Pearl River
Steinway & Sons
آرشه جام جم
CUENCA
MARKBASS
Studiologic
DV MARK